Štěňátka vrh A

VRH A – 17.11.2017

 

Aklitnel – růžová fenečka – od 12.1.2018 v novém domově – fotky – její FB Lentilka z Rodu vlka – webové stránky Lentilky

Lentilka –  naše prvorozená je nejšedivější a asi i nejsvětlejší štěňátko. Ráda se mazlí a je to zatím velice hodná psí holčička.

Aklitnel –  is our firstborn and the lightest pup. She likes to cuddle and so far is very nice girl.

 

Attina – fialová fenečka – od 17.2.2018 v novém domově – fotky

Attinka –  patří k těm klidnějším a tišším štěňátkům. Krásně zbarvená, mazlivá holčička.

Attinka – she is calm and quiet, lovely coloured, cuddly girl.

 

Altasea – červená fenečka – od 11.3.2018 v novém domově – fotky

Altásek – tmavě zbarvená holčička s kratší srstí. Patří ke klidnějším štěňátkům.

Altasea – is lovely, dark coloured girl with shorter fur. She has a calm nature.

 

 Arista – oranžová fenečka – do dnešního dne nezaplacena – fotky

Arista – největší holka z vrhu, maličký čertík, veliká průzkumnice a takový náš draveček. V jídle se s přehledem vyrovná velkejm klukům.

Arista – the biggest girl from the litter, our imp, explorer and our little predator . In appetite she keeps up with big boys.

 

Antiope (Parhelia) – bílá fenečka – od 5.3.2018 v novém domově – fotky

Antiopka – má nejkratší srst ze štěňátek, její světlounký kožíšek je jak sametový. . Ačkoliv se narodila nejmenší je to velký jedlík.

Antiope – has the shortes fur from all pups, her light coat feels like velvet. Althougth she was born as the smallest one, she is a great eater.

 

Avalon – zelený pejsek  – od 12.1.2018 v novém domově – fotky

Avalonek – je takový velký ťutínek . Z 90% je to on koho uvidíte se přetahovat s jakoukoliv hadrou, dečkou, koberečkem, psí plínkou. Baští trošku pomaleji a rozvážněji. Je to nejmenší chlapeček s moc milou povahou.

Avalon – it’s him , from 90%, who you will see to struggle with any rags, cloths, carpets, dogs nappy. He is the smallest boy with lovely nature.

 

Apollon – žlutý pejsek – od 16.3.2018 v novém domově – fotky

Apollonek – největší štěňátko z vrhu. Rád baští a u jídla se nenechá rušit. Je to krásný šedý chlapeček, je to velký kliďas, ale umí se i řádně rozdovádit a potrápit své sourozence. Od narození rád lehává trošku bokem od ostatních.

Apollon – the biggest pup from the litter. Likes to eat and nothing can disturb him while eating. He is a handsome grey boy, cool hand, but he can be also a very playfull and he nows how to tease his siblings. He likes to sleep apart from the others.

 

Atrej – modrý pejsek – od 5.3.2018 v novém domově – fotky

Atrejek –  je nejchlupatější a asi i nejkontaktnější štěňátko. Moc rád se mazlí a ještě raději papká, takže pak je z něj takové valící se bříško. Atrejek je taky veliký následovník , chodí za každým a tak se z něj stává i velký objevitel .

Atrej – is the one with longest fur. He is the most contact pup. Likes to cuddle and even more he likes to eat, so then he is just walking belly. Atrej likes to follow everybody and everything so thanks to it is he also a big explorer .Comments are closed.