Vystavujem v Nitře

Tento víkend 27.-29.11. jsme se vydali na „výlet“ do slovenské Nitry. I přes počáteční problémky s ubytováním – jelikož spousta ubytovacích míst ačkoli psala, že berou i pejsky nakonec vyrukovala s tím, že pro ně jsou pejsci jen ti malí vzrůstem – jsme sehnali príma střechu nad hlavou a pod nohama koníčky na Silver Lake Ranch, kde jim ti naši vlkouši nevadili a naživo z nich pak byli přímo nadšení. My se tam dobře vyspali, najedli a jen škoda, že jsme si to nemohli déle a více užít. 
A proč jsme vlastně do Nitry jeli? No proč asi :-D, přece ukázat ty naše vlky na NITRADOG – WINNER SHOW a SLOVAKIA CUP.  Ano, oni totiž ti naši vlkouši sou přeci ti nejlepší a nejhezčí a ČR je nám už malá.
Ale teď vážně. Prostě proto ;-).
I přes mou a Alassënčinu oblíbenost výstav všeho druhu, uznávám byl to príma výlet.
V sobotu se kromě nás přijel ukázat panu rozhodčímu Havelkovi i bráška Attilka, synáček Aslánek a ségra Liuška. Dojel i duchemsaarloos borderák Samík, ale ten do kruhu nechtěl. BOBem dne byl vybrán Altajek a BOSem Alassënka, která se tentokrát plazila méně než Liuška. Aslánek si odvezl VN1 jelikož je to šikula a Attilka se pro příště naučí prsit i v kruhu a ne jen mimo něj na „baby“ ;-).
V neděli jsme vystavovali sami u pana rozhodčího Matyáše a opět se zopakovalo sobotní rozdílení ocenění.
Velmi se nám organizace této dvoudenní výstavy líbila a moc chválíme pořadatele a všechny co pomáhali.
Celkové dojmy jsou víc než príma. Snad nejvíc nás potěšil zájem o Saarloosky jako takové i zájemci samotní, je fajn popovídat si o těch našich lumpech s někým komu nezáleží jen na vzhledu pejsků, ale i na jejich povahách a hlavně vhodnosti k dané lidské smečce. Určitě jsme toho napovídali až moc, ale „varování“ před jakovlčí závislostí není nikdy málo.
A co nakonec? Snad jen to, že: Leni a Jani pro tentokrát se opravdu vyplatilo ty dvě naše zlatíčka „nezahrabat“ někde na dvorku ;-).


Comments are closed.