2. předvánoční sraz ČSV a SAV :-) Olomouc

3.12.2016 jsme se v plné sestavě vydali na 2. předvánoční sraz „pakovlků“ do Olomouce.

Letos bylo počasí naprosto super takže jsme nezmrzali ani nijak jinak „netrpěli“ a mohli si užít společnost prima „pakoušů“ a jejich lidských doprovodů.
Za nás musím říct, že jsme si to užili náramně a byli moc a moc spokojení, jak čtyř tak dvounožci. Viděli jsme „staré“ známe, potkali nové a jako obyčejně pokecali (někeří ;-D) mezi sebou i s obdivovateli čtyřnožců, kterých je na takových akcích vždy spousta. Tedy myslím, že tato dvě plemena budí rozruch vždy a všude :-), protože jsou to prostě vlkouši, ale takové bandy na srazu jsou prostě nepřehlédnutelné.

Nevím čím to, ale letos stejně jako loni to první „vzdali“ čéva a saarloosci vydrželi až téměř do večerních hodin. No jo, asi si to my „přifařenci“ z „dálek“ chceme víc užít ;-). Nebo mají saarloosci ukecanější paničky a pánečky. Kdo ví …
Každopádně my odcházeli k autu až když jsme se vynadívali na pěknou světelnou výzdobu, protože světýlka o vánocích jsou prostě světýlka.

Opravdu to byl moc příjemný, pěkný a hlavně pohodový sraz a moc se těšíme, že se budeme moci připojit i v dalších letech. Jediné co nás vypeklo byly toalety, kterých bylo velice málo přístupných. Tak třeba i to bude příště lepší ;-).

pár našich fotek

celá banda

dav

 

pouze saarloosci

Ragnárek – Cassie – Shaeny – Šariček – Alásek – Altajek

dav