Výstava Vyškov aneb hurá do Slavkova u Brna

Dnes 26.3.2016 jsme se zůčastnili Krajské výstavy Vyškov  konané ve Slavkově u Brna. A Altajek si vypokulháníčkoval V1,  Vítěz třídy a Krajský vítěz. Nakonec jsme přihlásili Altajka protože naše SAV slečna Alasenka opět hárá. Původně jsme se moc těšili, že vystavíme ji a jak si to tam krysulka užije se všema kamarádama a hlavně Tjinkinkou. No pánečci míní a příroda mění.
Ráno jsme ještě naložili kámoše Cashe s paničkou a hurá do Slavkova. Cestu jsme my i kluci zvládli bez větší újmy – tedy až na jedno malý kafe ;-).
Jen jsme se vybatolili z auta už si Cash získával své obdivovatele, hned za branou jsme narazili na výpravu Ryjánků a někteří si užívali jejich vítání – tedy především od čtyřnožců :-). Prostě miláček Casínek i Tjinkinka – mazliči milovaní. Vzápětí muchlování s krásným a přítulným „synovečkem“ Britečkem a i když byla vcelku zima a foukalo hned to byl super den.
Cashík  (V1, VT, KV) pořád všem povídal jak je rád, že ho panička opět vzala na výstavu, Altajek dospával co se dalo a ulevoval bolavým pacičkám (jak se snaží dostat za Aláskem) jak jen to šlo. Briteček (VD3) se mazlil a tulit stejně jako Cassanova (V1, VT, KV) a Tjinkinka. No prostě všichni byli úžasní a super :-D,  škoda, že to bylo tak kraťoučký a na chvilečku ;-). Je něco lepší než takový čtvernožácký pomazlíčkování nejen se SAV a ČSV?
Takže opět super, príma, bezva den s novými i starými kamarády, starými i novými známými a vůbec v prima společnosti.
A po příjezdu domů naprosto skvělá Alasenka se vzorným celodenním chováním kdy byla sama doma. Za odměnu má slíbeno, že až přestaně hárat tak ji taky vemem někam sebou ;-P.
Všem děkujem a těšíme se na každý příště :-).

Fotečky budou později 😉