Pan úžasňák

Dnes 12.11.2016 se náš PAN ÚŽASŇÁK alias Altaj Ryjan stal psím canisterapeutem, aneb složil za mé (paniččniny) účasti canisterapeutické zkoušky.

Ani nevím pořádně co napsat :-). Jeli jsme jen mi dva tak nám bylo trošku smutno a moc jsme se těšili zpátky domů, někteří samozřejmě víc, ale kvůli paničce to nedávali moc znát a ještě byli tak úžasní, že klidnil i nervozitu paničky. Která sice neměla strach, ale prostě je to panička a nervozitu má u zkoušek či jiných takových věcí v popisu práce :-).

Altoušek byl moc šikovný, úžasný a skvělý :-). Zvládli jsme spolu poslušnost, což obvykle paničce moc nejde ;-), zvládli jsme rušivé elementy, společnost ostatních pejsků, lidí a to vše v tělocvičně.

Možná to mnoha ostatním majitelům jiných plemen nepřijde, ale nám to jen dokazuje jaký je opravdu úžasňák.

Ostatní pejsi s paničkama byli také super a moc šikovní.

Jediné co nám bylo „vytknuto“ bylo, že Altoušek neprojevuje dostatečnou okatou radost při plnění „úkolů“. Tak uvidíme jak se bude Altajkovi líbit v případné „pravé akci“ a podle toho uvidíme.

Altoušku jsi šikulka a jsme moc hrdí, že jsi náš ♥.

Doma ho pak za odměnu čekalo několikanásobné radostné vyválení a zvalchování od sluníčka Alasenky, což si opravdu moc užíval.

Moc děkujeme všem co na nás dnes dopoledne mysleli.

img_20161112_151815


2 Responses to Pan úžasňák

  1. Avatar CDSJ
    CDSJ says:

    Jsme hrdí, že jsme čtyřnozí i dvounozí kamarádi tak úžasného pana vlka. A vyřizujeme vzkaz, že už se děti těsí na Karkulku s vlkem:) Vzpomněli jsme si na vás dopo i odpo a nebýt toho, že jsme nechali při loveckém výcviku doma mobil, věděli bychom tuto radostnou zprávu již mnohem dříve. Myslete pro změnu vy na nás, 17.11. jsme na lovecké chatě Štěpáno u Olomouce, kde jsou naše, snad první, OVVR:) Smečka C+D+S+J

  2. Avatar admin
    admin says:

    Děkujem a jsme na něj taky neuvěřitelně hrdí. Na děti se už těšíme :-). A určo budem držet palce i packy 17.11. . A ještě jednou fakt moc dík za vše ;-).