Pivovarská čtvrtka – 2016 – Holba

21.5 2016 jsme se spolu s kamarády a posilou v podobě „naší“ chovatelky Lenky a jejích vlčic vydali opět na Holba Pivovarskou čtvrtku. Bohužel naše loňská posila v podobě Ryjánků dorazit nemohla jelikož ségra Altajka – Anivinka hárala. Klučíčí komando taky dorazit nemohlo a tak ačkoli byla účas hojná ;-), přeci jen to nebyl očekávaný TOP stav. Ale nevadí příště je zvát nebudem a oni pak snad všichni dojedou :-).
Počasí nám přálo a tak bylo lidí i pejsků jako „much“ ;-). Za naši „výpravu“ můžeme s radostí konstatovat, že dvounožci i čtyřnožci zdárně zdolali celou trasu a na konečné v pivovaru se tak pak mohli všichni odměnit dobrůtkami a lahodnými nápoji. Za čtyřnože byl asi jako vždy nejunavenější Altajek, jelikož se musel „chudáček“ skoro pořád s někým mazlit, bohužel stále mu to bylo a je málo :-D. Je to prostě umazlenec nevymazlená.

 

Všem moc děkujeme za pěkný den a fotografce Jitce za pěkné fotečky, protože, my jako vždy (poslední dobou) ačkoli s foťákem nemáme ani jednu fotku :-D. – budou dodány později