Super Přerov

 

1.8.2015 se konala výstava KCHMPP v Přerově. Na tuto výstavu jsme se moc těšili už jen proto, že je kousek od nás a tak nám konečně odpadlo dlouhé cestování. Je to opravdu výborný nápad, a doufáme že se ujme a budeme moci do Přerova jezdit i v dalších letech.

Taky jsme se měli na této výstavce setkat s Rayánkem a jeho pánečky, a dokonce i Ryjánci slíbili dorazit. No a pak se netěšte že :-D.

Vše bylo príma a perfektní, Rayánek je nádherný pejsek jak vzhledem tak povahou, pánečci jsou taky prímovní a Ryjánci ač ne v plném složení byli taky úžasní :-).

Altajek se i s pánečkem pěkně v kruhu předvedli, líbili se a i hodnocení pana rozhodčího se jim líbilo. Horší to bylo s námi holkami. V noci mi bylo zle až jsem uvažovala zda by nebylo lepší aby Aláska předvedl někdo jiný, ale nakonec sem se překonala a šly jsme teda do toho společně. Obě jsme byly vyklepané, pravda každá z jiného důvodu, ale obě nás to opět o něco více sblížilo :-D. Bohužel jediné co si z naší „promenády“ v kruhu pamatuji je že oč víc sem se snažila se udržet i když mi bylo zle o to víc sem panu rozhodčímu připadala, že to vše beru na lehkou váhu. Ale to opravdu ne, jen mi bylo špaaaatně :-/. Každopádně i přes to vše, se Alasenka moc líbila a ačkoli si to nepamatuji 😀 tak prý i pěkně běhala a předvedla se i když sem jí to dle mě kazila tentokrát já 😀 a nastoupili jsme proti našemu Altajkovi. Ani z tohoto duelu si bohužel nic nepamatuji jen to že Alásek dostala BOB – proč zač kvůli čemu nevím, bylo mi tak zle, že ještě ani nedoznělo poslední B a my holky už „zdrhaly“ z kruhu. Jó i tak se dá vystavovat a očividně s úspěchem :-D.

Po společné procházce s Rayánky i Ryjánky 😀 – ne to se vážně nebude plíst 😀 – jsme se vrátili s Rayánky abysme mohli nastoupit do závěrečných soutěží. Naštěstí pro mě už všechno to závěrečné běhání obstaral páneček.

Suma sumárum to byl moc pěkný a úspěsný den pro nás i Rayánky, kteří si odvezli VN1 a krásný posudek a tím pádem i pro Ryjánky :-D. Rozhodčí byli moc příjemní jak při posuzování tak i při závěrečných soutěžích. A saarloosci se líbili i mimo kruhy.
My si odvezli domů plný auto pohárů, krásné posudky a spousty krásných zážitků a vzpomínek.

Altajek – V1, CAC, VSV, BOS
Alassënka – V1, CAJC, BOJ, BOB

BOB, BOJ, CAJC, VSV, BOS, CAC

I přípitek z pohárů doma proběhl a jako správní parťáci si i pohárky vzájemně okoukli a přezkoumali 🙂

Alasenka s Altajkem spokojení pohárkáři :-)

PřípitekAltajek kontroluje BOB pohárek AláskaA Alasenka musela okouknout pohárek  pro VSV