Únorový duoCACIB Brno

6.-7.2.2016 a DUOCACIB Brno. Oba dny se vystavovala jen Alásek a Altajek dělal chvílemi „vyhoštěné – technické zázemí“.

V sobotu 6.2. se sešlo móóóóc Saarloosků, jak vystavovaných tak jen návštěvníků což znamenalo vítání, focení a spousta povídání – jak člověčího tak jakovlčího. Co taky čekat když se sejde tolik jakovlčích dětí, sourozenců a kamarádů. Dokonce dorazili fandit i zástupci ČSV. Mezi kterými byl i vzor a „strýček“ našeho Altajka, nádherný, milý a vždy obdivovaný Casanova a jeho parťačka Tjinki, která si náramně rozumí s naší Alasenkou. A jakovlk-borderák Samík také přišel povzbudit svou „rodinu“.
Milým překvapením byl pan rozhodčí Piskay se svým úžasným přístupem k našim miláčkům, obzvláště k mladším generacím a jejich pánečkům. Kdo dokáže více a lépe povzbudit pánečky než rozhodčí, který chápe, že z plížení v kruhu se nevyroste, ale musí se „vyběhat“, a že tolik lidí a všeho možného pohromadě je něco jako „noční můra“ malých Saarloosátek.
Alásek se svým během bohužel nenominovala do závěrečných bojů, ale my víme co máme a jsme moc šťastní za V1, CAC ve třídě otevřené.
BOBa si vyběhala krásná a kontaktní dceruška našeho Altajka – Ailein Fleur Rosenwolf („máme“ opravdu krásné, šikovné a naprosto úžasné dětičky po našem Altajkovi jak dokazují výstavy i pánečci ;-P) a BOSem se stal šikovný bráška Altajka – Attila Ryjan. Touto výstavou Attilka také splnil podmínky pro udělení titulů Český Šampion a Šampion ČMKU k čemuž moc gratulujeme a vítáme ho do klubu kluka ušatýho ;-).
Po výstavě bylo zase nějaké to focení, nákup dečky pro Čimánka spojený s menší propagací Saarloosků ;-), menší „projížďka“ po Brně spolu s Ryjánky 😀 a hurá omrknout dětičky našeho brášky Attilky do CHS Pett’s wolf. Vzhledem k tomu, že „projížďka“ po Brně a „nově vystavěné“ dálnice spolykaly více času než jsme mysleli a čekala nás ještě cesta domů, rychle sme ty malý chlupatý kuličky (doslova) pomazlili a zase se dali na cestu.

V neděli 7.2. jsme se na výstavyšti sešli už jen s dalšími dvěmi Saarloosky – maminkou naší Alasenky – Sheany a došel i Hunter, který získal BOSe dne. BOBa si vyběhala k mému velkému překvapení Alasenka – Sheany moc se za to omlouváme stejně tak jako za drzé obličeje při povýstavním focení ;-), ikdyž mě k neskutečné radosti stačilo už jen to jak (dle mě) krásně běžela což je lepší než všechny titouly a klidně to vyskáču všem ;-). Určitě k tomu krom mnoha dalších věcí přispěl opět milý a příjemný pan rozhodčí Redlicki i to že jsme opět běhali poslední a tak už byly okolní kruhy prázdné a bez lidí. Mno, ale pro všechny další výstavy musíme každopádně dohlídnout, aby Alas vyťápla své vlastní „štěstí“ neboť jak dokázal dnešek a dříve Dětřichov něco na tom bude ;-D.
I když jsme Sheany porazili, přeci jen to byl pro ni velice úspěšný den neboť dnešní výstavě splnila podmínky pro udělení titulu Český Grandšampion – gratulajda mamčó.

Byl to pěkný víkend s dobrou společností jak v sobotu tak v neděli. A třešničkou na dortu byli oba páni rozhodčí, kterým za vše moc děkujeme a doufáme, že jim podobným budeme na výstavách potkávat více.

Jedna špionážní 😉 …

… 🙂